1. BØRGE MOGENSEN, STOLAR, ETT PAR

Furu med sitsar av tvinnat rep. "Asserbo", Karl Andersson & Söner. 1970-tal. Repor, märken.

Varunr 209938

3 November 2020 18:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 500 SEK1 00 SEK2 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 500 SEK2020-11-02 18:15
1 500 SEK2020-11-03 17:57
1 100 SEK2020-11-02 23:10
600 SEK2020-10-27 10:29
500 SEK2020-10-20 21:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!