10. BENGT ANDERHOLM, SOFFBORD

Ek med travertinskiva. 1960/70-tal. Höjd 50, skivans mått 140x90 cm.Smärre repor och märken.

Varunr 209949

3 November 2020 18:03

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 400 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 1000 SEK

400 SEK2020-10-30 16:51
350 SEK2020-11-02 16:34
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!