Björk med flera träslag. Art Deco, 1920/30-tal. Höjd 123, bredd 136 cm. Repor, märken, fanerbortfall, defekt lås.
600 SEK | 2020-11-03 18:07 |
500 SEK | 2020-11-01 23:38 |
450 SEK | 2020-11-01 22:37 |
350 SEK | 2020-10-29 14:50 |
300 SEK | 2020-10-21 23:29 |
300 SEK | Startpris |