Lackerat trä och förkromad metall. DS Stålmöbler, Malmö, plakettmärkta. 1900-talets mitt. Höjd 74, bredd 89 cm. Omfattande repor och märken.
1 000 SEK | 2020-11-03 18:10 |
900 SEK | 2020-11-03 18:09 |
600 SEK | 2021-07-21 10:41 |
350 SEK | 2020-10-27 14:23 |
300 SEK | Startpris |