Bemålad keramik. Tyskland, 1900-talets andra hälft. Höjd 73 cm. Smärre repor och märken, lyktans kedja saknas.
1 600 SEK | 2020-11-02 10:06 |
1 500 SEK | 2020-10-26 18:35 |
1 400 SEK | 2020-11-02 10:05 |
500 SEK | 2020-10-20 21:16 |
500 SEK | 2020-10-24 14:59 |
300 SEK | Startpris |