5. FURNIDEX, SOFFBORD

Valnöt med glasskiva. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 51, skivans mått 138x83 cm. Hjulen med något olika höjd, repor, märken.

Varunr 209943

3 November 2020 18:02

Utrop 800 SEK

Onlineauktion 3 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!