6. FÅTÖLJER, ETT PAR

Turkos skinnklädsel. Modern design, 1900-talets andra hälft. Klaessons, Fjugesta. Repor, märken, slitage.

Varunr 209944

3 November 2020 18:02

Utrop 1500 SEK

600 SEK2020-10-20 21:16
600 SEK2020-11-03 06:45
450 SEK2020-10-29 20:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!