Ek med skinnklädsel. Modern design, 1960/70-tal. Bredd 220 cm. Repor, märken.
3 600 SEK | 2020-11-03 10:54 |
3 400 SEK | 2020-11-01 16:43 |
2 800 SEK | 2020-10-20 21:16 |
2 600 SEK | 2020-10-27 14:21 |
2 200 SEK | 2020-10-25 21:08 |
350 SEK | 2020-10-21 10:33 |
300 SEK | Startpris |