Ek med skinnklädsel. Modern design, 1960/70-tal. Repor, märken, bruksslitage.
4 200 SEK | 2020-11-03 18:01 |
4 000 SEK | 2020-11-03 10:54 |
3 400 SEK | 2020-11-01 16:43 |
3 200 SEK | 2020-10-29 15:27 |
1 800 SEK | 2020-10-25 21:09 |
1 100 SEK | 2020-10-28 08:01 |
450 SEK | 2020-10-27 14:21 |
350 SEK | 2020-10-21 10:35 |
300 SEK | 2020-10-21 08:19 |
300 SEK | Startpris |