Ek. 1900-talets andra hälft. "Öresund". Karl Andersson & Söner. Höjd 72 cm. Skivans mått 170x130 cm. Två iläggsskivor med sarg á 60 cm medföljer. Repor, märken, fläckar.
6 500 SEK | 2020-11-17 18:01 |
6 000 SEK | 2020-11-17 07:43 |
5 500 SEK | 2020-11-03 21:03 |
4 800 SEK | 2020-11-13 19:41 |
300 SEK | Startpris |