Ek. 1960/70-tal. Finland. Höjd 71 cm. Längd 166 cm. Repor, märken, fläckar, fanerskador.
2 200 SEK | 2020-11-17 16:29 |
2 000 SEK | 2020-11-16 13:34 |
1 400 SEK | 2020-11-03 21:03 |
800 SEK | 2020-11-14 14:29 |
450 SEK | 2020-11-05 10:39 |
350 SEK | 2020-11-05 07:28 |
300 SEK | Startpris |