12. OLAVI HÄNNINEN, SKRIVBORD MED HURTS

Ek. 1960/70-tal. Finland. Höjd 71 cm. Längd 166 cm. Repor, märken, fläckar, fanerskador.

Varunr 210744

17 November 2020 18:04

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK 2 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 200 SEK2020-11-17 16:29
2 000 SEK2020-11-16 13:34
1 400 SEK2020-11-03 21:03
800 SEK2020-11-14 14:29
450 SEK2020-11-05 10:39
350 SEK2020-11-05 07:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!