Svartlackerat trä. Gemla möbelfabrik. 1900-talets mitt. Repor, märken, lagning.
6 000 SEK | 2020-11-17 18:04 |
5 500 SEK | 2020-11-16 23:32 |
5 000 SEK | 2020-11-12 17:27 |
4 000 SEK | 2020-11-03 21:03 |
3 200 SEK | 2020-11-06 01:22 |
1 400 SEK | 2020-11-04 12:13 |
700 SEK | 2020-11-03 22:52 |
300 SEK | Startpris |