16. SOFFBORD MED UTDRAGSSKIVOR

Teak och rotting. 1950/60-tal. Höjd 55 cm. Skivans mått 105x54 cm. Repor, märken.

Varunr 210753

17 November 2020 18:08

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 3 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 800 SEK

3 000 SEK2020-11-17 18:06
2 800 SEK2020-11-17 18:05
1 600 SEK2020-11-17 13:42
800 SEK2020-11-04 11:57
700 SEK2020-11-12 17:44
500 SEK2020-11-11 19:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!