Teak och rotting. 1950/60-tal. Höjd 55 cm. Skivans mått 105x54 cm. Repor, märken.
3 000 SEK | 2020-11-17 18:06 |
2 800 SEK | 2020-11-17 18:05 |
1 600 SEK | 2020-11-17 13:42 |
800 SEK | 2020-11-04 11:57 |
700 SEK | 2020-11-12 17:44 |
500 SEK | 2020-11-11 19:49 |
300 SEK | Startpris |