17. GÖRAN MALMVALL, VITRINSKÅP

Mahogny. 1900-talets andra hälft. "Ka72". Etikettmärkt. Höjd 203 cm. Bredd 80 cm. Repor, märken.

Varunr 210754

17 November 2020 18:08

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 4 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 3000 SEK

4 000 SEK2020-11-17 18:06
4 000 SEK2020-11-17 18:06
3 600 SEK2020-11-17 18:05
2 200 SEK2020-11-17 18:01
1 400 SEK2020-11-16 17:01
600 SEK2020-11-14 17:54
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!