Mahogny. 1900-talets andra hälft. "Ka72". Etikettmärkt. Höjd 203 cm. Bredd 80 cm. Repor, märken.
4 000 SEK | 2020-11-17 18:06 |
3 600 SEK | 2020-11-17 18:05 |
2 200 SEK | 2020-11-17 18:01 |
1 400 SEK | 2020-11-16 17:01 |
600 SEK | 2020-11-14 17:54 |
300 SEK | Startpris |