18. BORD

Björk. Swedish modern. 1940/50-tal. Höjd 67 cm. Diameter 100 cm. Repor, märken.

Varunr 210755

17 November 2020 18:06

Utrop 1000 SEK

500 SEK2020-11-03 21:03
450 SEK2020-11-15 07:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!