19. GÖRAN MALMVALL, VITRINSKÅP

Mahogny. 1900-talets andra hälft. "Ka72". Etikettmärkt. Höjd 203 cm. Bredd 80 cm. Repor, märken.

Varunr 210756

17 November 2020 18:09

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 4 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 3000 SEK

4 000 SEK2020-11-17 18:07
3 800 SEK2020-11-17 18:06
3 200 SEK2020-11-17 18:04
2 200 SEK2020-11-17 18:00
1 400 SEK2020-11-16 17:02
350 SEK2020-11-14 17:55
300 SEK2020-11-12 20:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!