Mahogny. 1900-talets andra hälft. "Ka72". Etikettmärkt. Höjd 203 cm. Bredd 80 cm. Repor, märken.
4 000 SEK | 2020-11-17 18:07 |
3 800 SEK | 2020-11-17 18:06 |
3 200 SEK | 2020-11-17 18:04 |
2 200 SEK | 2020-11-17 18:00 |
1 400 SEK | 2020-11-16 17:02 |
350 SEK | 2020-11-14 17:55 |
300 SEK | 2020-11-12 20:33 |
300 SEK | Startpris |