Stomme av bok, lösa brickor med laminerad yta. 2000-tal. Etikettmärkt Krüger, Danmark. Höjd 56 cm. Diameter 56 cm. Repor, märken.
3 600 SEK | 2020-11-17 17:44 |
3 400 SEK | 2020-11-17 17:40 |
3 200 SEK | 2020-11-17 17:31 |
2 400 SEK | 2020-11-17 16:24 |
1 900 SEK | 2020-11-17 13:17 |
1 500 SEK | 2020-11-11 19:25 |
900 SEK | 2020-11-03 21:03 |
600 SEK | 2020-11-05 11:22 |
300 SEK | Startpris |