20. HANS BÖLLING, BRICKBORD

Stomme av bok, lösa brickor med laminerad yta. 2000-tal. Etikettmärkt Krüger, Danmark. Höjd 56 cm. Diameter 56 cm. Repor, märken.

Varunr 210757

17 November 2020 18:07

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK 3 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 600 SEK2020-11-17 17:44
3 400 SEK2020-11-17 17:40
3 200 SEK2020-11-17 17:31
2 400 SEK2020-11-17 16:24
1 900 SEK2020-11-17 13:17
1 500 SEK2020-11-11 19:25
900 SEK2020-11-03 21:03
600 SEK2020-11-05 11:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!