Förkromat snurrstativ på hjul med svart läderklädsel. Höj och sänkbar. 1900-talets andra hälft. Etikettmärkt Fritz Hansen, Danmark. Repor, märken.
4 400 SEK | 2020-11-17 17:40 |
4 200 SEK | 2020-11-14 21:26 |
4 000 SEK | 2020-11-12 19:09 |
2 600 SEK | 2020-11-12 12:47 |
1 600 SEK | 2020-11-11 20:25 |
1 200 SEK | 2020-11-09 09:58 |
800 SEK | 2020-11-04 10:39 |
500 SEK | 2020-11-03 23:21 |
300 SEK | Startpris |