23. GEORGES BRAQUE (1882-1963)

Färglitografi, 45/70. Signerad. "La musique", ur: "Si je mourais là-bas". Bladets mått 36x47,5 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 210022

17 November 2020 18:08

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 7 500 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 10000-12000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

7 500 SEK2020-11-17 13:04
7 000 SEK2020-11-03 21:03
4 000 SEK2020-11-04 17:40
3 200 SEK2020-11-04 13:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!