Jakaranda med svart skinnklädsel. Luxus, Vittsjö, 1960-tal. Repor, märken, skinn med bristningar.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
9 500 SEK | 2020-11-17 17:56 |
9 000 SEK | 2020-11-17 18:02 |
7 500 SEK | 2020-11-17 17:53 |
6 000 SEK | 2020-11-17 17:51 |
2 400 SEK | 2020-11-12 21:14 |
2 000 SEK | 2020-11-08 21:06 |
1 100 SEK | 2020-11-08 13:09 |
1 000 SEK | 2020-11-05 21:24 |
900 SEK | 2020-11-04 23:45 |
800 SEK | 2020-11-03 22:55 |
800 SEK | 2020-11-04 12:15 |
300 SEK | Startpris |