27. UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, FÅTÖLJER, ETT PAR

Jakaranda med svart skinnklädsel. Luxus, Vittsjö, 1960-tal. Repor, märken, skinn med bristningar.

CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 209934

17 November 2020 18:09

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 9 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 3000 SEK

9 500 SEK2020-11-17 17:56
9 000 SEK2020-11-17 18:02
7 500 SEK2020-11-17 17:53
6 000 SEK2020-11-17 17:51
2 400 SEK2020-11-12 21:14
2 000 SEK2020-11-08 21:06
1 100 SEK2020-11-08 13:09
1 000 SEK2020-11-05 21:24
900 SEK2020-11-04 23:45
800 SEK2020-11-03 22:55
800 SEK2020-11-04 12:15
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!