Jakaranda, med inredning i spegelglas. Modern design, troligen svensk tillverkning. 1960-tal. Höjd 121, bredd 79 cm. Repor, märken. Invändigt hyllplan med skada.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 400 SEK | 2020-11-17 18:07 |
3 200 SEK | 2020-11-17 18:03 |
3 000 SEK | 2020-11-17 18:00 |
2 200 SEK | 2020-11-17 10:59 |
2 000 SEK | 2020-11-16 22:44 |
1 500 SEK | 2020-11-16 21:14 |
1 400 SEK | 2020-11-16 17:53 |
1 300 SEK | 2020-11-10 08:31 |
1 000 SEK | 2020-11-13 15:50 |
450 SEK | 2020-11-10 18:36 |
300 SEK | 2020-11-05 07:29 |
300 SEK | Startpris |