28. BARSKÅP

Jakaranda, med inredning i spegelglas. Modern design, troligen svensk tillverkning. 1960-tal. Höjd 121, bredd 79 cm. Repor, märken. Invändigt hyllplan med skada.

CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 209935

17 November 2020 18:09

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 3 400 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 4000 SEK

3 400 SEK2020-11-17 18:07
3 200 SEK2020-11-17 18:03
3 000 SEK2020-11-17 18:00
2 200 SEK2020-11-17 10:59
2 000 SEK2020-11-16 22:44
1 500 SEK2020-11-16 21:14
1 400 SEK2020-11-16 17:53
1 300 SEK2020-11-10 08:31
1 000 SEK2020-11-13 15:50
450 SEK2020-11-10 18:36
300 SEK2020-11-05 07:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!