29. KAI KRISTIANSEN, FM FURNITURE, HYLLSYSTEM, 4 SEKTIONER

Jakaranda. Feldballe Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal. Bestående av: 4 bakstycke, 2 vitrinsektioner, 2 skåpsektioner, 1 hyllsektion, 9 hyllplan. Höjd ca 241, bredd ca 4x85 cm. Ett bakstycke med borrade hål. Repor, märken.

CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 209936

17 November 2020 18:13

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 9 500 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 6000 SEK

9 500 SEK2020-11-17 18:11
9 000 SEK2020-11-17 18:10
4 800 SEK2020-11-03 22:03
3 600 SEK2020-11-07 22:11
3 200 SEK2020-11-04 12:11
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!