Jakaranda. Feldballe Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal. Bestående av: 4 bakstycke, 2 vitrinsektioner, 2 skåpsektioner, 1 hyllsektion, 9 hyllplan. Höjd ca 241, bredd ca 4x85 cm. Ett bakstycke med borrade hål. Repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
9 500 SEK | 2020-11-17 18:11 |
9 000 SEK | 2020-11-17 18:10 |
4 800 SEK | 2020-11-03 22:03 |
3 600 SEK | 2020-11-07 22:11 |
3 200 SEK | 2020-11-04 12:11 |
300 SEK | Startpris |