Ek med med flätade sitsar. "Öresund". Karl Andersson & Söner. Repor, märken. Flätning med smärre skador.
17 000 SEK | 2020-11-17 17:37 |
16 000 SEK | 2020-11-17 17:14 |
7 000 SEK | 2020-11-12 21:10 |
6 000 SEK | 2020-11-10 21:58 |
5 500 SEK | 2020-11-03 21:02 |
4 600 SEK | 2020-11-10 20:56 |
2 600 SEK | 2020-11-10 07:52 |
1 500 SEK | 2020-11-08 14:10 |
1 300 SEK | 2020-11-05 10:33 |
900 SEK | 2020-11-05 07:27 |
700 SEK | 2020-11-03 23:20 |
300 SEK | Startpris |