5. BÖRGE MOGENSEN, STOLAR, 8 ST

Ek med med flätade sitsar. "Öresund". Karl Andersson & Söner. Repor, märken. Flätning med smärre skador.

Varunr 210732

17 November 2020 18:02

Utrop 8000 SEK

17 000 SEK2020-11-17 17:37
16 000 SEK2020-11-17 17:14
7 000 SEK2020-11-12 21:10
6 000 SEK2020-11-10 21:58
5 500 SEK2020-11-03 21:02
4 600 SEK2020-11-10 20:56
2 600 SEK2020-11-10 07:52
1 500 SEK2020-11-08 14:10
1 300 SEK2020-11-05 10:33
900 SEK2020-11-05 07:27
700 SEK2020-11-03 23:20
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Nov. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!