Furu med flätade sitsar. 1900-talets andra hälft. "Asserbo". Repor, märken, vissa flätade sitsar med skador.
2 600 SEK | 2020-11-17 17:49 |
2 400 SEK | 2020-11-17 08:43 |
2 200 SEK | 2020-11-16 02:30 |
1 700 SEK | 2020-11-12 21:10 |
1 600 SEK | 2020-11-12 14:11 |
1 400 SEK | 2020-11-03 21:03 |
1 000 SEK | 2020-11-05 10:35 |
350 SEK | 2020-11-05 07:26 |
300 SEK | Startpris |