Björk med textildynor. 1900-talets andra hälft. "Visingsö". Längd 202 cm. Repor, märken. Tygklädsel med smärre skador och fläckar.
2 600 SEK | 2020-11-17 17:56 |
2 400 SEK | 2020-11-17 11:10 |
1 300 SEK | 2020-11-03 21:03 |
800 SEK | 2020-11-14 14:28 |
600 SEK | 2020-11-05 10:37 |
300 SEK | Startpris |