1. PAUL PHILIPPE, SKULPTUR

Förgylld brons med detaljer i elfenben och emalj, på stensockel. 1920/30-tal. "Russian dancer". Signerad P. Philippe i sockeln, en fot med stämplar ML93. Höjd 43 cm. Ena handen med lagning och retusch, sockel med lagning, en arm något lös i fästet.

Varunr 211558

1 December 2020 18:00

Utrop 30000-40000 SEK

32 000 SEK2020-12-01 17:54
30 000 SEK2020-12-01 16:49
30 000 SEK2020-12-01 17:39
26 000 SEK2020-11-17 15:41
26 000 SEK2020-12-01 14:49
20 000 SEK2020-12-01 14:35
18 000 SEK2020-11-27 14:15
5 000 SEK2020-11-18 17:23
700 SEK2020-11-18 14:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Dec. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!