Betsad bok med plyschklädsel. "Schultz". 1900-talets andra hälft. Jio Möbler. Omärkt. Smärre repor och märken.
13 000 SEK | 2020-12-01 17:59 |
12 000 SEK | 2020-12-01 17:59 |
9 000 SEK | 2020-12-01 17:58 |
8 000 SEK | 2020-12-01 17:54 |
7 500 SEK | 2020-12-01 17:19 |
7 000 SEK | 2020-11-30 21:59 |
6 500 SEK | 2020-11-27 17:51 |
6 000 SEK | 2020-11-21 10:34 |
5 000 SEK | 2020-11-19 20:56 |
3 000 SEK | 2020-11-19 12:08 |
1 200 SEK | 2020-11-19 14:51 |
300 SEK | Startpris |