Betsad bok med plyschklädsel. "Schultz". 1900-talets andra hälft. Jio Möbler. Omärkt. Smärre repor och märken.
15 000 SEK | 2020-12-01 18:04 |
14 000 SEK | 2020-12-01 18:03 |
13 000 SEK | 2020-12-01 18:02 |
8 000 SEK | 2020-12-01 17:54 |
7 500 SEK | 2020-12-01 17:13 |
6 000 SEK | 2020-11-28 15:20 |
5 000 SEK | 2020-11-19 20:57 |
5 000 SEK | 2020-11-27 17:52 |
4 200 SEK | 2020-11-25 21:05 |
3 000 SEK | 2020-11-19 12:08 |
2 000 SEK | 2020-11-19 14:52 |
300 SEK | Startpris |