17. ÖIA, GOLVLAMPA

Mässing med textilskärm. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 145 cm. Repor, märken.

Varunr 211574

1 December 2020 18:06

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 600 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2020-12-01 18:04
500 SEK2020-12-01 18:02
400 SEK2020-11-27 19:20
350 SEK2020-11-27 19:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Dec. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!