Försilvrad metall med elfenbensdetaljer på marmorsockel. "Grecian with torch". 1920/30-tal. Signerad F. Preiss. Höjd 29 cm. Smärre slitage.
30 000 SEK | 2020-12-01 18:00 |
28 000 SEK | 2020-12-01 18:01 |
22 000 SEK | 2020-12-01 14:51 |
17 000 SEK | 2020-11-17 15:41 |
12 000 SEK | 2020-12-01 14:36 |
8 000 SEK | 2020-11-19 14:50 |
5 000 SEK | 2020-11-18 17:24 |
300 SEK | Startpris |