Lackerat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 75, diameter 105 cm. Tre iläggsskivor a 50 cm/st medföljer. Repor, märken, fläckar.
3 600 SEK | 2020-11-29 10:42 |
3 400 SEK | 2020-12-01 14:20 |
2 600 SEK | 2020-11-30 22:59 |
900 SEK | 2020-11-26 08:50 |
500 SEK | 2020-11-18 21:27 |
300 SEK | Startpris |