Mahogny. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 74, bredd 80 cm. Repor, märken, skivan med skada.
2 800 SEK | 2020-12-01 18:12 |
2 600 SEK | 2020-12-01 18:11 |
1 900 SEK | 2020-12-01 18:10 |
1 100 SEK | 2020-12-01 18:06 |
300 SEK | 2020-11-22 22:26 |
300 SEK | Startpris |