3. LIMOUSIN, EFTER, SKULPTUR

Vitmetall på stensockel, med bakgrund i slipat glas. Art Deco, 1920/30-tal. Höjd 32,5 cm. Pilbåge saknas, glasskiva med naggar, sannolikt omarbetad.

Varunr 211560

1 December 2020 18:01

Utrop 5000 SEK

1 600 SEK2020-11-17 15:41
1 500 SEK2020-11-19 12:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Dec. 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!