Betsad bok med plyschklädsel. "Schultz". 1900-talets andra hälft. Jio Möbler. Omärkt. Smärre repor och märken.
16 000 SEK | 2020-12-01 18:01 |
15 000 SEK | 2020-12-01 18:00 |
9 500 SEK | 2020-12-01 17:56 |
8 000 SEK | 2020-12-01 17:53 |
7 500 SEK | 2020-12-01 17:12 |
6 500 SEK | 2020-12-01 09:52 |
6 000 SEK | 2020-11-21 10:31 |
5 000 SEK | 2020-11-19 20:56 |
2 000 SEK | 2020-11-20 06:21 |
300 SEK | Startpris |