Betsad bok med textilklädsel. "Schultz". 1900-talets andra hälft. Jio Möbler. Omärkt. Smärre repor och märken. Senare klädsel, torr i stoppningen.
10 000 SEK | 2020-12-01 18:01 |
9 500 SEK | 2020-12-01 17:59 |
6 500 SEK | 2020-12-01 17:53 |
5 500 SEK | 2020-12-01 17:12 |
4 800 SEK | 2020-11-29 16:37 |
4 200 SEK | 2020-11-27 17:50 |
4 000 SEK | 2020-11-27 20:46 |
3 400 SEK | 2020-11-25 21:04 |
2 400 SEK | 2020-11-24 18:42 |
2 000 SEK | 2020-11-21 10:46 |
300 SEK | Startpris |