Litograferad plåt i form av palett. Jugend, 1900-talets första del. Ca 25x19 cm. Repor, märken.
Inropade objekt måste avhämtas senast 21 december. Därefter flyttar vi till närliggande lokaler.
Purchased lots must be collected no later than December 21st, after which we will move to nearby premises.
350 SEK | 2020-12-15 18:09 |
300 SEK | 2020-12-10 21:54 |
300 SEK | Startpris |