Blandteknik. "Lyrisk Komposition". Signerad och daterad -50. Dagmått 47x30 cm. Ej examinerad ur ram.
9 500 SEK | 2021-01-16 16:03 |
9 000 SEK | 2021-01-16 15:57 |
4 800 SEK | 2021-01-14 14:13 |
3 800 SEK | 2020-12-15 22:56 |
350 SEK | 2020-12-18 17:26 |
300 SEK | Startpris |