Handsignerad affisch. "The underground will take over Lunds Konsthall February 69". Permild & Rosengren. Dagmått 84x61 cm. Ej examinerad ur ram. Hörnor med skador.
8 000 SEK | 2021-01-19 18:00 |
7 500 SEK | 2021-01-19 18:01 |
6 500 SEK | 2021-01-19 18:00 |
3 600 SEK | 2021-01-08 22:25 |
3 400 SEK | 2020-12-15 22:56 |
2 000 SEK | 2020-12-16 17:46 |
1 500 SEK | 2020-12-16 15:38 |
450 SEK | 2020-12-16 11:06 |
300 SEK | Startpris |