2. STURE JOHANNESSON

Handsignerad affisch. "The underground will take over Lunds Konsthall February 69". Permild & Rosengren. Dagmått 84x61 cm. Ej examinerad ur ram. Hörnor med skador.

Varunr 213137

19 Januari 2021 18:03

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 8 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 4000-5000 SEK

8 000 SEK2021-01-19 18:00
7 500 SEK2021-01-19 18:01
6 500 SEK2021-01-19 18:00
3 600 SEK2021-01-08 22:25
3 400 SEK2020-12-15 22:56
2 000 SEK2020-12-16 17:46
1 500 SEK2020-12-16 15:38
450 SEK2020-12-16 11:06
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!