32. ROYAL COPENHAGEN, TERRIN

Porslin med blomsterdekor. Danmark. Omkring år 1900. "Saxisk blomst". Terrinknopp i form av Putto med medaljong. Längd 40 cm. Bruksslitage, repor. Putto med nagg.

Varunr 211261

19 Januari 2021 18:11

Utrop 4000 SEK

2 400 SEK2021-01-04 15:01
2 200 SEK2021-01-15 22:10
1 000 SEK2021-01-04 22:45
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!