Porslin med blomsterdekor. Danmark. Omkring år 1900. "Saxisk blomst". Terrinknopp i form av Putto med medaljong. Längd 40 cm. Bruksslitage, repor. Putto med nagg.
2 400 SEK | 2021-01-04 15:01 |
2 200 SEK | 2021-01-15 22:10 |
1 000 SEK | 2021-01-04 22:45 |
300 SEK | Startpris |