Jakarandafanerat formpressat limträ på lackerade metallben. 1900-talets andra hälft. En stol med stötskada, smärre fanerskador. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
900 SEK | 2021-01-06 17:28 |
800 SEK | 2021-01-12 21:24 |
600 SEK | 2021-01-06 14:30 |
300 SEK | Startpris |