34. STOLAR, FYRA ST

Jakarandafanerat formpressat limträ på lackerade metallben. 1900-talets andra hälft. En stol med stötskada, smärre fanerskador. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 213156

19 Januari 2021 18:11

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 900 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK

900 SEK2021-01-06 17:28
800 SEK2021-01-12 21:24
600 SEK2021-01-06 14:30
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!