35. CARL MALMSTEN, STOLAR, ETT PAR

Lackerat trä. "Lilla Åland". 1900-talets andra hälft. Omärkta. Repor, märken.

Varunr 213225

19 Januari 2021 18:12

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 1000 SEK

2 200 SEK2021-01-19 18:04
2 000 SEK2021-01-19 17:33
1 200 SEK2021-01-14 21:06
1 100 SEK2021-01-10 18:36
600 SEK2021-01-06 14:31
300 SEK2021-01-04 16:09
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!