Lackerat trä. "Lilla Åland". 1900-talets andra hälft. Omärkta. Repor, märken.
2 200 SEK | 2021-01-19 18:04 |
2 000 SEK | 2021-01-19 17:33 |
1 200 SEK | 2021-01-14 21:06 |
1 100 SEK | 2021-01-10 18:36 |
600 SEK | 2021-01-06 14:31 |
300 SEK | 2021-01-04 16:09 |
300 SEK | Startpris |