36. BLOMSTERBORD

Koppar med ben i lackerad metall. Gnosjö Konstsmide, 1960/70-tal. Höjd 48, bredd 42 cm. Repor, märken.

Varunr 213226

19 Januari 2021 18:12

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 900 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 600 SEK

900 SEK2021-01-15 20:50
800 SEK2021-01-08 22:01
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!