Förkromad metall med skinnklädsel. Efter Le Corbusier 1900-talets senare del. Bredd 130 cm. Repor, märken.
6 500 SEK | 2021-01-19 18:12 |
6 000 SEK | 2021-01-19 18:11 |
4 800 SEK | 2021-01-19 18:06 |
4 400 SEK | 2021-01-19 17:55 |
3 800 SEK | 2021-01-19 17:27 |
900 SEK | 2021-01-04 15:01 |
800 SEK | 2021-01-09 16:11 |
300 SEK | Startpris |