41. ILLUM WIKKELSÖ, SOFFGRUPP

Jakaranda med skinnklädda dynor. "Capella". 1900-talets andra hälft. Bredd 128 och 190 cm. Repor, märken, knappar saknas. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 213158

19 Januari 2021 18:15

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 5 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK

5 500 SEK2021-01-19 18:13
5 500 SEK2021-01-19 18:13
2 000 SEK2021-01-12 13:03
1 800 SEK2021-01-17 08:51
450 SEK2021-01-15 18:53
300 SEK2021-01-05 03:06
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!