Jakaranda med skinnklädda dynor. "Capella". 1900-talets andra hälft. Bredd 128 och 190 cm. Repor, märken, knappar saknas. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
5 500 SEK | 2021-01-19 18:13 |
2 000 SEK | 2021-01-12 13:03 |
1 800 SEK | 2021-01-17 08:51 |
450 SEK | 2021-01-15 18:53 |
300 SEK | 2021-01-05 03:06 |
300 SEK | Startpris |