Jakaranda, ben i metall. 1900-talets andra hälft. Höjd 45, skivans mått 160x60 cm. Repor, märken, smärre fanerskador. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 000 SEK | 2021-01-19 18:11 |
900 SEK | 2021-01-19 17:46 |
800 SEK | 2021-01-19 08:02 |
600 SEK | 2021-01-17 11:00 |
500 SEK | 2021-01-05 21:54 |
350 SEK | 2021-01-12 21:25 |
300 SEK | Startpris |