Förkromad metall med skinnklädsel. Efter Le Corbusier. 1900-talets senare del. Bredd 130 cm. Repor, märken.
6 500 SEK | 2021-01-19 18:13 |
6 000 SEK | 2021-01-19 18:14 |
5 000 SEK | 2021-01-19 18:09 |
4 800 SEK | 2021-01-19 18:06 |
4 200 SEK | 2021-01-19 17:49 |
900 SEK | 2021-01-04 15:01 |
700 SEK | 2021-01-09 16:11 |
300 SEK | Startpris |