44. SOFFA

Förkromad metall med skinnklädsel. Efter Le Corbusier. 1900-talets senare del. Bredd 130 cm. Repor, märken.

Varunr 213232

19 Januari 2021 18:16

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 6 500 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 3000 SEK

6 500 SEK2021-01-19 18:13
6 000 SEK2021-01-19 18:14
5 000 SEK2021-01-19 18:09
4 800 SEK2021-01-19 18:06
4 200 SEK2021-01-19 17:49
900 SEK2021-01-04 15:01
700 SEK2021-01-09 16:11
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!