Bemålat trä, bord med kakelskivor. Märkta Casa Linné. 1900-talets senare del. Höjd 174, bredd 100, djup 42 cm, bordet höjd 68, bredd 66 cm. Repor, märken.
3 200 SEK | 2021-01-19 18:11 |
3 000 SEK | 2021-01-19 18:08 |
2 000 SEK | 2021-01-15 01:34 |
1 100 SEK | 2021-01-04 15:01 |
1 000 SEK | 2021-01-10 12:14 |
800 SEK | 2021-01-05 08:10 |
300 SEK | Startpris |