47. VITRINSKÅP OCH BORD MED LÅDOR

Bemålat trä, bord med kakelskivor. Märkta Casa Linné. 1900-talets senare del. Höjd 174, bredd 100, djup 42 cm, bordet höjd 68, bredd 66 cm. Repor, märken.

Varunr 213235

19 Januari 2021 18:16

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 200 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 200 SEK2021-01-19 18:11
3 000 SEK2021-01-19 18:08
2 000 SEK2021-01-15 01:34
1 100 SEK2021-01-04 15:01
1 000 SEK2021-01-10 12:14
800 SEK2021-01-05 08:10
300 SEK Startpris

Premiärauktion 19 Jan. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!