Ek och opalinglas. 1900-talets andra hälft. Lampankupans höjd 22 cm. Märkt FLB, troligtvis tillverkad av Falkenbergs belysning. Repor, märken.
1 100 SEK | 2021-01-08 21:55 |
1 000 SEK | 2021-01-08 20:47 |
600 SEK | 2021-01-04 14:56 |
500 SEK | 2021-01-02 23:56 |
350 SEK | 2021-01-02 23:38 |
300 SEK | 2020-12-16 15:34 |
300 SEK | Startpris |