Mässing och marmor. Italien, 1970/80-tal. Mekaniskt verk. Höjd 45 cm. Repor, märken. Funktionsgaranti lämnas ej. Ej komplett.
700 SEK | 2021-02-02 17:45 |
600 SEK | 2021-02-02 08:25 |
500 SEK | 2021-02-01 14:40 |
450 SEK | 2021-01-29 01:52 |
350 SEK | 2021-01-22 13:21 |
300 SEK | 2021-01-20 19:48 |
300 SEK | Startpris |